Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Apartmány u Toma, Frýdlant nad Ostravicí

Sportovní 1773, Frýdlant nad Ostravicí, 73911
od 800 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Apartmány u Toma nabízí ubytování v soukromí a nacházejí se v klidném místě ve Frýdlantě nad Ostravicí obklopené zelení lesního parku u řeky Ostravice

Další informace

Apartmány u Toma nabízí ubytování v soukromí a nacházejí se v klidném místě ve Frýdlantě nad Ostravicí obklopené zelení lesního parku u řeky Ostravice.

Nabízíme příjemné prostředí k odpočinku ve všech ročních obdobích.

K dispozici je pingpongový stůl, bazén,  posezení  v zahradě s grilem.

Hosté se mohou ubytovat ve čtyřech apartmánech, které jsou připraveny pro 2 až 6 osob.

Celková kapacita je 18 osob + přistýlka. 

Automobily je možné parkovat přímo před apartmány a připojení k internetu je dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. 

Zahradní krytý bazén od května v provozu.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Bazén

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Rybolov

Okolí

SKI AREÁL MALENOVICE

Lyžařský areál na úpatí Lysé hory v obci Malenovice nabízí dobrou dopravní dostupnost. Na výběr máte z 8 sjezdovek, z toho dvě jsou přizpůsobeny malým dětským lyžařům. Nahoru budete vyvezeni kombinovaným vlekem nebo pomou. V areálu lze zařídit výuku lyžařské školičky nebo jízdy na snowboardu. Občerstvení a příjemné zahřátí po náročném dni na kopcích nabízí příjemný pension s venkovní terasou a širokým výběrem jídel.

SKI PARK GRÚŇ

Užít si sněhovou nadílku můžete také ve Ski parku Grúň. Areál nabízí celkem tři sjezdovky, nahoru vás může vyvézt dvousedačková lanovka nebo dva vleky. Pro ty nejmenší lyžaře je zde připravená školička i se speciálně vyhrazenou sjezdovkou. Z Ostravy a Nového Jičína jsou pravidelně vypravovány Ski busy se zastávkou i ve Frýdlantě nad Ostravicí. Rezervovat si svá místa můžete v Beskydském informačním centru ve městě FnO. Areál nabízí možnost ubytování, občerstvení budete v hlavní budově popřípadě na skibaru v blízkosti sjezdovek.

BAZÉN A VÍŘIVKA - KOTELNA

Jestliže jste se rozhodli si odpočinout, mohli by jste určitě vyzkoušet možnost pobytu v našem rekondičním bazénu, který nabízí hned několik vodních atrakcí. Na výběr jsou například protiproud, hydromasážní hlavice, nebo si jednoduše lze dopřát klasickou perličkovou koupel. Hloubka bazénu 130 cm a jeho teplota vody okolo 29°C jsou ideální variantou relaxace třeba před návštěvou vířivky. A jako navíc se ve večerních hodinách spouští podvodní osvětlení bazénu, které může dotvořit opravdu nevšední atmosféru.

V letním období bývá pro hosty otevřen průchod na relaxační terasu, kde mohou odpočívat na připravených lehátkách.

Jste - li vyznavači teplých koupelí nebo se cítíte pouze unaveni, lze využít blahodárnosti příjemné vířivky, která nabídne až pohodlných 36°C. Máte zde možnost si kvalitně odpočinout po náročném dni, uvolnit natažené svaly nebo jen tak strávit společný čas ve dvou.

V případě potřeby vám půjčovna sportovního vybavení na recepci naší Kotelny nabízí možnost si zakoupit potřebné plavecké vybavení, a to pro celou rodinu popřípadě pomůcky k výuce školního plavaní.


Mapa

Velká mapa