Hájenka pod sjezdovkou, Bílá

Bílá 141, 73915
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Stylová chata Hájenka pod sjezdovkou se nachází v malebném údolí obce Bílá v srdci Moravskoslezských Beskyd. Poloha v nadmořské výšce 521m n.m. skýtá mnoho možností sportovního vyžití a to ve všech ročních obdobích. V údolí jsou výborné podmínky pro lyžování. Sjezdovky se zasněžují technickou pokrývkou, a proto zde zimní sezona trvá zpravidla od prosince do Velikonoc.

Další informace

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor naší hájenky. Naše mnohaleté zkušenosti, vybavení a ochotný personál nám umožňují uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Příjemný personál rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy. 

Vzhledem k velkému zájmu o ubytování v našem hotelu doporučujeme zajistit si rezervaci pokoje s dostatečným předstihem. Své místo tak budete mít u nás vždy jisté. Neustále přizpůsobujeme naše ceny, abychom pro Vás měli vždy tu nejvýhodnější nabídku. Náš personál Vám ochotně sdělí aktuální platné ceny a také Vám pomůže vyřídit Vaši rezervací tak, aby splňovala Vaše požadavky. 

Ceny

Apartmán
2.400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Polopenze
200 Kč
Snídaně
60 Kč

velký apartmán pro 6 až 8osob 2400kč malý apartmán pro 4 až 5osob 1400kč

Služby

Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
20
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
3
Kapacita restaurace
25
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Bazén venkovní

Mapa

Autobus 400m
Velká mapa