Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel Třinec, Třinec

Pod břehem 796, Třinec, 73961
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Apartmánový hotel Sting najdete uprostřed klidné čtvrti, poblíž centra Třince. Pěšky anebo městským autobusem se pohodlně dostanete k nádraží, obchodům, restauracím i sportovním zařízením. Parkování je možné na ulici u hotelu. Recepce je v provozu 24/7.

Kvalitní ubytování za výbornou cenu u nás najdou především pracovníci montážních, stavebních i obchodních firem, sportovní oddíly, školní zájezdy a turisté, kteří přijíždějí objevovat krásy Beskyd. Většinou se do nich zamilují a vracejí se k nám. Jak to bude s vámi...?

Další informace

Nabízíme plně vybavené třípokojové byty s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Byty se skvěle hodí k dlouhodobému pronájmu - pro takové příležitosti se s vámi rádi dohodneme na výhodnějších podmínkách.

Při dlouhodobém ubytování se můžete spolehnout na pravidelnou výměnu ložního prádla a ručníků (1x týdně). Za poplatek zajistíme praní osobního prádla přímo v hotelu.

V nabídce na ubytování v Třinci máme také několik luxusně zařízených designových apartmánů pro dvě nebo čtyři osoby, s vlastní koupelnou a vybavenou kuchyňkou


Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Recepce non-stop
Masáže
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
287

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Tenisový kurt

Okolí

sportovní areál, krytý bazén, letní koupaliště (300m)
zimní stadion, fotbalový stadion (300m)
golf, tenis, sauna, posilovna, bowling (300m)
čerpací stanice Aral (200m)
restaurace u FRANZ JOSEPHA (500m)
Javorový vrch - lanovka (5km)
krásné okolí Těšínských Beskyd

Mapa

Velká mapa