Hotel Zámeček na Čeladné, Čeladná

Čeladná 371, 739 12

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Zámeček nabízí ubytování v příjemném prostředí nedaleko golfového hřiště obklopen přírodou Beskydských hor.


Další informace

Hotel se nachází v obci Čeladná v blízkosti Frýdlantu nad Ostravicí . Ve dvou historických budovách , spojených recepcí , se nachází 6 dvojlůžkových pokojů typu „podkroví“ a standard“ , vybavených vlastním sociálním zařízením a dále 5 apartmánů s terasou . V tomto případě jsou pokoje vybaveny ložnicí s manželskou postelí, kuchyňským koutem, samostatnou koupelnou s WC a obývacím prostorem s pohodlnou sedací soupravou, která po úpravě umožňuje zvýšit lůžkovou kapacitu apartmánu na dvojnásobek.

Řada pokojů nabízí možnost zvýšení své kapacity použitím přistýlek. Zvláště apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi , zájemce o dlouhodobější pobyty a rovněž pro hosty ve společnosti vychovaných pejsků.

Je zde možné strávit klidné chvíle relaxace nebo využít okolí k turistice , cykloturistice či ke sportu. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště Prosper Golf Resort, které je vzdálené cca 500m. V areálu resortu ji k dispozici i Prosper Horse ranč, nabízející jízdy na koních pro začátečníky i pokročilé. V zimních měsících je resort upraven na běžecké tratě.

Firmám či různým agenturám nabízíme vybavené prostory pro jednání, pořádání seminářů a školení, firemních akcí nebo rautů. Exteriéry a interiéry hotelu nabízejí nádherné možnosti pro pořádání společenských akcí a oslav.

Každý pokoj originál

Zakládáme si na detailech, proto v každém našem pokoji či na chodbách můžete shlédnout dobové doplňky či nábytek, které vykouzlí tu správnou atmosféru. Hotel Zámeček na Čeladné navštívili a kvalitních služeb využili i známé osobnosti jako například Karel Šíp, Martin Dejdar, Iva Janžurová, Jan Rosák, Libor Bouček, Ondřej Vetchý,Sisa Sklovská a další (viz. Kniha návštěv na recepci).

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
49

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V areálu hotelu je po provedené modernizaci opět v provozu nekuřácká restaurace „Stodola“, která Vás pohostí mimo jiné grilovanými specialitami, hamburgery nebo bramborovými placky.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Golf

Okolí

Okolí hotelu v letní sezóně přímo vybízí k procházce přilehlými lesy nebo odpočinku na rozkvetlé louce. K aktivní relaxaci skvěle poslouží světoznámé špičkově vybavené golfové hřiště resortu Prosper Golf v těsném sousedství hotelu. V zimním období lyžaři jistě ocení blízkost a dostupnost lyžařských sjezdovek a ski areálů.

Čeladná Díky své poloze v téměř nedotčené přírodě čeladenského údolí je hotel Zámeček ideálním výchozím místem pro turisty, kteří chtějí poznávat krásy Beskyd.

Mapa

Velká mapa