Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Grunt, Řeka

Řeka 210, 73955
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion nabízí krásné ubytování v malebném prostředí Beskyd. 

Další informace

Moderně zařízené pokoje našeho beskydského penzionu jsou ideální pro Váš odpočinek a načerpání nových sil. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LED televizí a WIFI připojením zdarma. A než ulehnete znaveni čerstvým beskydským vzduchem, můžete se v naší stylové restauraci občerstvit, pobavit se u deskových her nebo jen tak posedět u kamen. Přijedete s dětmi? I na ně myslíme a vězte, že u nás se rozhodně nudit nebudou. Je pro ně připraven dětský koutek a za pěkného počasí si užijí radovánky venku na trampolíně, houpačce a skluzavkách. 

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Přistýlka
300 Kč
Třílůžkový pokoj
1.800 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

 Naše restaurace nabízí vynikající české i moravské speciality, které si vychutnáte ve stylovém prostředí roubené jizby. Kapacita restaurace je až 120 osob, takže je vhodná pro svatby, oslavy či večírky.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Okolí penzionu Grunt tvoří zalesněné hřbety Moravskoslezských Beskyd, které spadají pod chráněnou krajinnou oblast Beskydy. Krásné prostředí tak během letní sezóny vybízí k cyklo a pěší turistice, v zimě pak milovníci lyžování či snowboardingu rádi využívají nejdelší sjezdovku v Beskydech ve Ski areálu Řeka. Při dostatečné sněhové pokrývce jsou okolní svahy ideální pro freeriding. Ubytujte se v našem penzionu Grunt a načerpejte energii v krásném prostředí Beskyd!

Mapa

Autobus 500m
Vlak 4.5km
Velká mapa