Penzion Grunt, Řeka

Řeka 210, 73955
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion nabízí krásné ubytování v malebném prostředí Beskyd. 

Další informace

Moderně zařízené pokoje našeho beskydského penzionu jsou ideální pro Váš odpočinek a načerpání nových sil. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LED televizí a WIFI připojením zdarma. A než ulehnete znaveni čerstvým beskydským vzduchem, můžete se v naší stylové restauraci občerstvit, pobavit se u deskových her nebo jen tak posedět u kamen. Přijedete s dětmi? I na ně myslíme a vězte, že u nás se rozhodně nudit nebudou. Je pro ně připraven dětský koutek a za pěkného počasí si užijí radovánky venku na trampolíně, houpačce a skluzavkách. 

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Přistýlka
300 Kč
Třílůžkový pokoj
1.800 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

 Naše restaurace nabízí vynikající české i moravské speciality, které si vychutnáte ve stylovém prostředí roubené jizby. Kapacita restaurace je až 120 osob, takže je vhodná pro svatby, oslavy či večírky.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Okolí penzionu Grunt tvoří zalesněné hřbety Moravskoslezských Beskyd, které spadají pod chráněnou krajinnou oblast Beskydy. Krásné prostředí tak během letní sezóny vybízí k cyklo a pěší turistice, v zimě pak milovníci lyžování či snowboardingu rádi využívají nejdelší sjezdovku v Beskydech ve Ski areálu Řeka. Při dostatečné sněhové pokrývce jsou okolní svahy ideální pro freeriding. Ubytujte se v našem penzionu Grunt a načerpejte energii v krásném prostředí Beskyd!

Mapa

Autobus 500m
Vlak 4.5km
Velká mapa