Lašská chalupa, Kunčice pod Ondřejníkem

Kunčice pod Ondřejníkem č.ev. 13, 73913, č.ev 013
od 900 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Lašská chalupa je KOMPLEX 2 budov a nachází se v srdci krásných Beskyd v obci Kunčice p. Ondřejníkem, v těsném sousedství rekreační oblasti Čeladná. K dispozici je 12 nádherných pokojů s maximální kapacitou 30 lidí... Ve večrních hodinách  máte k dispozici  velkou terasu , kde Vám nabídneme kárané posezení s  pitím a nádherný výhled na celé Beskydy. Pro nejmenší  máme k dispozici hrací koutek, nebo dětské hřiště, které se nachází před penzionem. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání a různých společenských akci.

Další informace

Všechny pokoje mají své sociální zařízení (sprchový kout, fén, umyvadlo, WC, podlahové vytápění). V každém pokoji je lednice, televize, WI-FI připojení na internet. Do větších pokojů lze přidat dětskou postýlku - součást vybavení penzionu. Pro nejmenší návštěvníky máme k dispozici dvě dětské stoličky. Ubytování domácích zvířat Je POVOLENO za příplatek 250 Kč/1den

Ceny

Apartmán
2.100 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
2.900 Kč
Domácí mazlíček
250 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.600 Kč
Jednolůžkový pokoj
900 Kč
Přistýlka
500 Kč
Třílůžkový pokoj
2.400 Kč

Snídaně v ceně


CENA MIMO SEZONA: (1.10 - 30.4). CENA HLAVNÍ SEZONA: (1.5 - 30.9) . Ceny za hlavní sezonu.

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Wellness služby
Zahrada
Masáže
Vířivka

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
22
Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
2
Kapacita restaurace
40
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Lednička
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace nabízí příjemné posezení a velký výběr jídel a nápojů. Celková kapacita restaurace je 40 míst. K dispozici máme taky velkou terasu, kde je nádherný výhled na celé Beskydy. Pro nejmenší strávníky máme k dispozici hrací koutek, nebo velké dětské hřiště, které se nachází před pensionem. Interiér je zařízený v selském stylu. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání, oslav, narozenin, svateb apod.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: RESTAURACE JE OTEVŘENA POUZE PÁTEK - NEDĚLE. OSTATNÍ DNY JE MOŽNÉ OBJEDNAT VEČEŘI Z NAŠÍ NABÍDKY.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Golf
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Horolezectví

Okolí

Ubytování v Beskydech - v penzionu Lašská chalupa - doporučujeme všem milovníkům přírody, sportovcům, turistům, rodinám s dětmi, golfistům, seniorům.

Penzion se nachází v centrální části Beskyd. V okolí je široké sportovní a kulturní vyžití. Přímo v obci Kunčice pod Odřejníkem je rehabilitační centrum (1 km), kde se léčí nemoci pobybového o oběhového ústrojí a nemoci nervové. V blízkosti (2 km) je známé Potárium. Penzion se nachází v bezprostřední blízkostí známého beskydského střediska Čeladná.

Letní sezóna
Beskydy jsou protkány sítí dobře značených turistických tras. Na své si přijdou milovníci dlohých výšlapů i rekreční turisté. Na většině turistických tras je možnost občerstvení. Pro cyklysty je v okolí množství značených cyklotras, od náročných výšlapů, přejezdů a divokých sjezdů až po pohodové cyklovýlety v podhůří.

V blízkém okolí je více možností pro koupání a různé letní aktivity, jako jsou lanová centra, dětské zábavní areály apod.
V okolí penzionu je možnost objednání jízdy na koni.

Zimní sezóna
Milovníci zimních sportů mají široký výběr pro své aktivity. Běžkaři ocení nástup do stopy přímo od dveří penzionu. Beskydy nabízejí jedny z nejkrásnějších hřebenových túr.

Sjezdoví lyžaři si můžo vybrat z několika kvalitních lyžařských středisek. Většina beskydských sjezdových areálů je uměle zasněžována a nabízí výborné podmínky a služby po celou lyžařskou sezonu.

Věříme, že i Vy si vyberete z široké nabídky sportovního a kulturního vyžití.

Mapa

Autobus 50m
Vlak 1.2km
Velká mapa