Masarykova chata, Bílá

Bílá 39, 739 15

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Horská chata se nachází v Moravskoslezských Beskydech 1,5 km od rozcestí Bumbálka přímo na hranici České a Slovenské republiky. Kolem chaty vede červená turistická stezka - Beskydská magistrála. Skvělá příležitost pro turistiku, jízdu na kole, táboření, v zimním období ideální místo pro běžky a sjezdové lyžování v okolí. Masarykova chata poskytne příjemné ubytování v Beskydech pro Vaši rodinu, firmu i školu v přírodě.
Ubytování nabízíme v 5 dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou nebo ve 2 šestilůžkových rodinných pokojích, které mají svou koupelnu. Masarykova chata má vlastní restauraci a pro ubytované hosty společenskou místnost - Hodovnu. Pro relax po náročném dni je k dispozici infra a finská sauna. 

Další informace

Chata nabízí ubytovací kapacitu 22 lůžek v 5 dvoulůžkových pokojích a 2 šestilůžkových rodinných pokojích. Z bezpečnostních důvodů je zakázáno používání vlastních varných konvic a jiných spotřebičů.

V celé chatě se nekouří. WIFI připojení k internetu v celé chatě ZDARMA.

Vašeho čtyřnohého mazlíčka si můžete vzít s sebou, pokud je slušně vychovaný a čistotný, za cenu 150 Kč za noc. Při znečištění pokoje bude účtován extra úklid 1000 Kč. 

Poplatek za uschování kola/den 50,-Kč

Skupiny, školy a firemní akce řešíme individuálně.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
22

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace nabízí stálé menu doplňované o denní nabídku. Ve výčepu je dostatek alko i nealko nápojů. V restauraci se nekouří a je možno platit kartou. V létě za hezkého počasí můžete využít naší terasy.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Horská chata se nachází přibližně 1,5 km daleko od rozcestí na Bumbálce, které se nachází v oblasti Beskydy na pomezí České a Slovenské republiky. Celá cesta je zároveň označena červeným turistickým značením, Beskydská magistrála. V okolí naleznete nejen rozhlednu Sůkenická, ke které se dostanete po žluté stezce, ale i národní přírodní rezervaci prales Salajku a spoustu dalších turisticky zajímavých míst. Skvělá příležitost pro turistiku, jízdu na kole, táboření nebo i sjezdové lyžování. Horská chata v Beskydech Vás uvítá s celou Vaší rodinou nebo také Vaši firmu. Na své si přijdou i naši nejmenší se školou v přírodě nebo také příznivci piva. Stylové ubytování v Beskydech poskytne ubytování pro Vaši rodinu nebo menší firmu.

Mapa

Velká mapa