Penzion Mostař, Lučina

Lučina 136, 73939
od 490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 900m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování v penzionu s kapacitou 88 lůžek, možnost pořádání firemních, kulturních a společenských akcí. K dispozici je bowlingová dráha, dětské hřiště s kolotočem a houpačkami, sportovní hřiště,  loděk i surfů a školící středisko.

Další informace

Penzion Mostař nabízí pohodlné a levné ubytování u Žermanické přehrady. Tento útulný penzion leží v obci Lučina, 12 km od Frýdku-Místku a 20 km od Ostravy. Najdete zde klid a výborné zázemí – dobře vybavené pokoje, restauraci, bowling, dětské hřiště, půjčovnu šlapadel, loděk aj. Ideální pro rodiny s dětmi. Celý penzion má bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Náš penzion nabízí ubytování až pro 82 osob. Ceny za osobu na noc začínají na 380 Kč. Při delším pobytu či hromadné objednávce se domluvíme na slevě. Každý pokoj má sociální zařízení, pohodlné postele, jednoduché a funkční vybavení. Podívejte se na fotogalerii. Součástí penzionu je bowling, jídelna, bar, vinárna či konferenční místnosti s kapacitou 120 lidí. 

Ceny

Cena za osobu
490 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
980 Kč

Snídaně v ceně


Ubytování se snídaní rautem s kávou a čajem 490,-Kč Poplatek obci od 4,- do 14,- Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Nekuřácké pokoje
Konferenční možnosti
Bar
Parkoviště hlídané
Připojení k internetu
Společenské prostory

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
82
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
24
Třílůžkové pokoje
7

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
WC
Videopřehrávač
Lednička
Kuchyňka

Restaurace

Těšit se můžete na vydatné snídaně formou švédských stolů s kávou a čajem, kde si určitě vybere každý, a večeře o dvou chodech (polévka + hlavní chod) včetně nealko nápojů. 

Naši hosté mají možnost využít jídelnu – snídaně, obědy a večeře. Můžete si objednat jen snídaně, polopenzi či plnou penzi. Často se u nás organizují svatební hostiny včetně ubytování, jazykové kurzy, sportovní soustředění, oslavy a jiné akce.

Kongresové možnosti

Firemní akce

viz interaktivní prohlídka na webu

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Bowling, kuželky
Vodáctví, lodě

Okolí

Žermanická přehrada je místní dominantou. Je ideální na koupání, plavání, rybaření, ježdění na loďkách či šlapadlech. Žermanická přehrada je čistá a rozlehlá, nemusíte se tlačit na plážích s davy turistů. Penzion Mostař Vám nabízí ubytování na břehu Žermanické přehrady. Už dlouhá léta se specializujeme na nabídku ubytování a služeb pro rodiny s dětmi, tábory, školy v přírodě a jiné akce pro děti i pro dospělé.

Mapa

Centrum 900m
Autobus 200m
Vlak 4km
Velká mapa